Skip to content Skip to footer
náš standard

Přátelský přístup & přirozený chov koní

Víme, že naše práce je naší vizitkou, proto si vždy zakládáme na individuálním a přátelském přístupu. Chceme, aby od nás každý odcházel s příjemným pocitem a myšlenkou na návrat. 

Naši koně nežijí ve stájích, ale ve velkých výbězích s přístřeškem a s neomezeným přístupem k senu. Věříme, že takto je jim nejlépe. 

Jezdecký klub Kalikov

Něco o areálu

Kde jsme se tu vzali?

Založeno v roce 2022

Již hodně let předtím jsme se v Plzni věnovali pořádání příměstských táborů s koňmi a výuce jízdy. Osud (= hodně snahy a sil) nás na podzim roku 2022 zavál až sem. Vše jsme zde s pomocí a velkou podporou našich milých sousedů vybudovali a pořád něco vylepšujeme.

K výuce jízdy máme k dispozici pískovou kruhovou jízdárnu o průměru 15 m a velikou pískovou jízdárnu 60 x 30 m se skokovým materiálem.

Koně si nyní ťapou na více jak 3 hektarech louky a napodobujeme jim tak jejich přirozené prostředí.

Jsme sportovní subjekt registrovaný pod Českou jezdeckou federací, tedy naši šikovní jezdci mají možnost i závodit pod hlavičkou našeho jezdeckého klubu.

a kdo to tady má celé na starost?

Vedení areálu

Nic nefunguje samo od sebe a někdo to tady musí celé řídit. Schovaly jsme se sice až na konec stránky, ale zakládáme si na osobním přístupu. Seznamte se tedy i s námi.

hodnocení

Co o nás říkají naši klienti?

Profesionální, individuální přístup k dětem.

Lukasz Gwiazdon

Plzeň

Většinou recenze nepíšu, ale tady musím. Překvapil mě skvělý přístup a ochota, která se v dnešní době jen tak nevidí. Člověk zde nabere plno skvělých zkušeností. Kdo se chce vážně něco naučit a porozumět koním jen doporučuji.

Elušenka

Plzeň

Skvělé místo pro děti které se chtějí učit jízdě na koni.

Radek Smaha

Plzeň

Hezké místo kousek od centra, fajn lidi a super přístup. Doporučuji

Sára Hajšmanová

Plzeň